EN|RU|UK
 Політика України
  10093  44

 Відбувається спроба рейдерського захоплення ТОВ "Еконія" в Золотоноші. Громада намагається захистити завод, - Соколовський

У Золотоноші Черкаської області відбувається спроба рейдерського захоплення підприємства групою невідомих.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив на Facebook президент Всеукраїнського об'єднання роботодавців "Укрлегпром", власник підприємства "Текстиль-Контакт" Олександр Соколовський.

Сьогодні проходить спроба рейдерського захоплення в Черкаській області, м. Золотоноша. Рейдери, як це водиться, за допомогою держреєстратора оформили на себе нерухомість, що належить заводу дитячого харчування ТОВ "Еконія" (ТМ "Малятко", "Чисте джерело", "Йодо", експортують свою продукцію в більш ніж 7 країн) і, маючи на руках фіктивні документи, зайняли об'єкт. Перед прохідною зібрався народ, прийшов і мер міста.

Процитую сайт vikka.ua "... мер Золотоноші Віталій Войцеховський зазначив, що шахраї використовували прогалини в законодавстві.

"Люди представилися на підприємстві новими власниками. Вони скористалися тим фактом, що раніше за адресою вулиця Шевченка, 24 був зареєстрований магазинчик. І шахраї заявилися з документами до нього", - говорить міський голова.

Рейдери не очікували такого резонансу серед городян. На територію виробничих майданчиків зловмисники не проникли. До кінця робочого дня поліцейські охоронятимуть "Еконію" "

Відбувається спроба рейдерського захоплення ТОВ Еконія в Золотоноші. Громада намагається захистити завод, - Соколовський 01

Також Соколовський опублікував публічну позицію Спілки українських підприємців щодо цього інциденту:

"Спілка українських підприємців - СУП висловлює свою стурбованість і рішуче засуджує будь-які спроби блокувати роботу і розвиток успішних українських компаній. Такі дії несуть негативні наслідки не тільки для компанії, але і для іміджу України в цілому. Ігнорування закону неприпустимо.

Згідно з інформацією, наданою прес-службою ТОВ ПІІ "Еконія", сьогодні, 19 липня, о 7:20 ранку група невідомих у кількості 15 осіб увірвалася на прохідну заводу ТОВ ПІІ "Еконія" і заявила свої права на нерухомість, блокуючи роботу компанії. Як з'ясувалося, за допомогою дій державного реєстратора вони зареєстрували на себе нерухоме майно, що належить заводу дитячого харчування ТОВ ПІІ "Еконія", і, маючи на руках документи, заявляють права на об'єкт. Зараз біля заводу в Золотоноші перебувають представники ЗМІ. Юристи компанії ТОВ ПІІ "Еконія" повідомляють, що надані документи є підробленими, а отже - це спроба рейдерського захоплення.

СУП як організація, що стоїть на захисті інтересів своїх членів, звертається до органів влади і правоохоронних органів із закликом припинити неправомірні дії з боку групи осіб. Ми вимагаємо вжити всіх можливих заходів для того, щоб не повторювати подібні випадки втручання в господарську діяльність компанії, яка є законослухняною і здійснює свою діяльність у правовому полі. Сподіваємося, що далі ситуація буде розвиватися виключно в рамках правового поля і без блокування роботи компанії.

Заявляємо, що Спілка  українських підприємців готова брати участь у захисті прав та інтересів ТОВ ПІІ "Еконія" від незаконного тиску і як незалежний спостерігач буде інформувати громадянське суспільство про подальший розвиток ситуації".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077476
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору