EN|RU|UK
 Економіка
  7902  34

 Тарифи на перевезення зерна залізницею в Україні набагато вищі, ніж у Європі, - президент Української аграрної конфедерації Козаченко

Втрати вітчизняних промисловців від впровадження уніфікованих тарифів на перевезення становитимуть близько 5 млрд грн.

Ініціатива "Укрзалізниці" уніфікувати тарифи на перевезення різних видів вантажів і тим самим підняти вартість транспортування - не той шлях, яким треба йти. Про це в ефірі "5 каналу" заявив президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко.

Як повідомлялося, на думку вантажовідправників, відповідне уніфікування тарифів – не що інше, як приховане їх збільшення. Різниця ж повністю ляже на вітчизняних промисловців, що займаються перевезенням вантажів залізницею. Зі свого боку, йдеться про аграріїв і металургів.

Водночас, втрати вітчизняних промисловців від впровадження цієї ініціативи становитимуть близько 5 млрд грн. Зі слів президента Української аграрної конфедерації, така ситуація не може мати місце, адже в Україні, порівняно з Європою, уже високі тарифи на перевезення зерна.

"Для нас тарифи високі. На перевезення тонни зерна в нас тарифи набагато вищі, ніж у Європі. І ті три класи вагонів: перший, другий, третій, між ними розподіл тарифів – це не той шлях до істини, яким треба йти", – наголосив Козаченко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077474
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору