EN|RU|UK
 Суспільство
  1085  0
Матеріали за темою:

 ВРП дала згоду на переведення чотирьох суддів ВАСУ в інші суди. ПЕРЕЛІК

На засідання Вищої ради правосуддя 19 липня, де розглядалися рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів на переведення суддів Вищого адміністративного суду України в апеляційні суди, особисто з'явилися тільки судді Анатолій Завгородній, Анатолій Єрьомін, Валентин Мороз, Олена Калашнікова і Віктор Швець.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Судово-юридична газета".

Як відомо, ВАСУ припинив працювати 15 грудня 2017 року, після того, як почав працювати новий Верховний Суд.

Суддя ВАСУ Ірина Борисенко на засідання ВРП не з'явилася, оскільки перебуває на лікарняному. ВККС раніше рекомендувала перевести суддю до Київського окружного адміністративного суду.

А ось суддя Анатолій Завгородній дещо різко висловив невдоволення з приводу рекомендації ВККС на переведення його в Одеський апеляційний адміністративний суд. "Я навіть не знаю, що написано в рекомендації ВККС, і чи знайшло там відображення моє бажання перевестися до Київського апеляційного адміністративного суду", - повідомив ВРП А. Завгородній.

"А вам заважали ознайомитися з рішенням Комісії?" - запитав суддю заступник голови ВРП Вадим Беляневич. "Повного тексту рішення на сайті ВККС немає", - відповів А. Завгородній. Втім, суддя тут же заявив, що готовий здійснювати правосуддя в тому суді, в якому це визнає за необхідне Вища рада правосуддя.

"Яке рішення прийме ВРП, там я буду працювати. Відмови з мого боку немає, я не відмовляюся працювати", - заявив Анатолій Завгородній. При цьому він повідомив, що не проти працювати і в загальних апеляційних судах, розташованих у Києві, оскільки має двадцятирічний досвід роботи в судах загальної юрисдикції.

Суддя ВАСУ Інна Масло на засідання ВРП не з'явилася, раніше вона була рекомендована на переведення в Донецький апеляційний адміністративний суд. Також не з'явилася суддя Людмила Черпіцька, попередньо вона повідомила, що зараз на лікарняному. З рекомендацією на переведення в Київський апеляційний адміністративний суд суддя, втім, погодилася.

Суддя ВАСУ Світлана Головчук 19 липня теж була відсутня на засіданні, але заздалегідь попросила відкласти розгляд її рекомендації. Раніше вона отримала рекомендацію до Одеського апеляційного адміністративного суду.

А ось суддя Анатолій Єрьомін, хоча і був рекомендований на переведення в Донецький апеляційний адміністративний суд, але прямо на засіданні попросив перевести його в Одеський апеляційний адміністративний суд.

Суддя ВАСУ Микола Мойсюк на засіданні був відсутній, але заздалегідь попросив відкласти розгляд матеріалів його рекомендації у зв'язку з поганим станом здоров'я. Також суддя вказав, що згоден на переведення. ВККС рекомендувала суддю до Львівського апеляційного адміністративного суду.

Суддя Валентин Мороз був рекомендований на посаду судді в Дніпропетровський апеляційний господарський суд. На засіданні ВРП суддя підтвердив, що згоден на переведення, оскільки раніше тривалий час працював в зазначеному суді.

Суддя Едуард Швед на засідання не прийшов. Раніше він був рекомендований на переведення в Одеський апеляційний адміністративний суд. Втім, розгляд його рекомендації Вадим Беляневич запропонував відкласти в зв'язку з відповідною заявою судді.

Суддя Ігор Штульман на засідання не прийшов. Він рекомендований до Донецького апеляційного адміністративного суду. Разом з тим суддя надіслав заяву з проханням відкласти розгляд його рекомендації.

Суддя ВАСУ Любов Гончар раніше була рекомендована на переведення в Одеський апеляційний адміністративний суд. На засідання не прийшла, оскільки перебуває у відпустці за кордоном. Суддя раніше просила перевести її в будь-який апеляційний суд Києва.

А ось суддя Олена Калашнікова прийшла на засідання і повідомила, що не заперечує проти переведення в КААС.

Суддя Віктор Швець попросив перевести його в КААС або ж до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду. Раніше він був рекомендований на переведення в Донецький апеляційний адміністративний суд. На засіданні ВРП суддя заявив, що з рекомендацією ВККС не згоден і не розуміє, чому його вирішили перевести саме в Донецьку область.

У підсумку, Вища рада правосуддя внесла подання Президенту на переведення:

судді Анатолія Завгороднього - в Одеський апеляційний адміністративний суд;

судді Людмили Черпіцької - до Київського апеляційного адміністративного суду;

судді Валентина Мороза - до Дніпропетровського апеляційного господарського суду;

судді Олени Калашнікової - до Київського апеляційного адміністративного суду.

Розгляд інших рекомендацій було вирішено поки відкласти.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077427
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору