EN|RU|UK
 За кордоном
  6470  36

 Греція дорікнула Росії за "постійну неповагу" та "нерозуміння сучасного світу"

У МЗС Греції вимагають припинити "постійну неповагу" до своєї країни з боку Росії.

Таким чином Афіни відповіли на слова представника МЗС РФ Марії Захарової у зв'язку з висланням російських дипломатів, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Заяви представника МЗС Росії є характерним прикладом неповаги до третьої країни і нерозумінням сучасного світу, в якому держави, незалежно від свого розміру, можуть здійснювати незалежну, багатопланову і демократичну зовнішню політику. Крім того, таке негативне мислення спонукало чотирьох російських громадян вчинити дії , які призвели до їх вигнання з Греції та заборони на в'їзд до країни", - йдеться в тексті заяви.

У МЗС Греції наполягли на тому, що "постійна неповага до Греції має припинитися".

Крім того, наголошується, що необґрунтовані твердження про те, що рішення про вислання ухвалювалося під тиском третьої сторони, не гідні коментарів і вказують на мислення людей, які не розуміють принципів і цінностей зовнішньої політики Греції.

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що Афіни вирішили вислати двох російських дипломатів і ще двом заборонити в'їзд. Їх звинуватили у втручанні у внутрішні справи країни і питання національної безпеки грецької держави.

За даними видання "Катімеріні", грецька влада звинувачує російських дипломатів у спробах збору і поширення інформації та підкупі державних чиновників, зокрема в тому, що стосується такої чутливої ​​внутрішньої проблеми, як угода між Грецією та колишньою югославською республікою Македонією навколо назви цієї сусідньої держави.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077371
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору