EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  4837  21

 "Це дуже крутий задум, і він потрібен саме нам з вами": волонтер Маруся Звіробій просить підтримати проект "Стіна Пам'яті"

Волонтер, інструктор ЗСУ Маруся Звіробій просить підтримати проект Павла Нетьосова та Юлії Кононенко - Стіна Пам'яті.

Як передає Цензор.НЕТ, про це вона пише на своїй сторінці в Facebook.

З метою допомогти проекту Павла Нетьосова та Юлії Кононенко волонтер просить переказати 10 грн на картку: ПриватБанк Павло Нетьосов 5168755622105316.

Вона пояснює, що за задумом авторів проекту, буде встановлено інформаційний термінал, де після введення прізвища загиблого про нього можна буде і прочитати біографію, і подивитися відео- та фотоматеріали, листи від його рідних.


Це дуже крутий задум, і він потрібен саме нам з вами: волонтер Маруся Звіробій просить підтримати проект Стіна Памяті 01

"Це дуже крутий задум. І Павло (Нетьосов) взявся його втілити. Коштує такий термінал близько 180 000 грн, а вже зібрали 150 000 грн. До 29 серпня його буде встановлено. Звісно, я попрошу вас скинути більше. ЦЕ потрібно саме нам з вами, отож ми самі для себе це й зробимо, а якщо ще чиюсь душу це зачепить, то буде ще одна наша маленька перемога. ДЯКУЮ!!!" - написала вона.

Це дуже крутий задум, і він потрібен саме нам з вами: волонтер Маруся Звіробій просить підтримати проект Стіна Памяті 02

Маруся Звіробій також поділилася одним з нещодавніх постів Нетьосова, який Цензор.НЕТ публікував раніше:
"Мама загиблого Андрія Питаки внесла 26 тисяч гривень на продовження Стіни Пам'яті. І вона від сімей загиблих не одна. Цілими сім'ями, хто скільки може. І військові, і просто люди, які захотіли підтримати. Це НАРОДНИЙ ПРОЕКТ. Це Воля народу України. Влада нічого не зробила не тільки для Пам'яті про загиблих за Україну, вона нічого не зробила для нашого майбутнього. Ми звільнили площу від машин, ми домоглися встановлення камер спостереження, ми прибрали всі розважальні заходи... і МИ - ти, я, наші друзі та знайомі, просто випадково прочитали пост - ЦЕ НАШ СПІЛЬНИЙ ПРОЕКТ. Найближче, що буде реалізовано, це термінал, освітлення та ще чотири секції Стіни. Далі буде ще складніше;)))".

Зазначимо, що на сторінці Павла Нетьосова у Facebook регулярно публікуються звіти про зібрані кошти та про виконану роботу.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077352
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору