EN|RU|UK
 Політика України
  14992  71

 Україна закликала Міжнародну морську організацію не визнавати документи моряка, які видані в окупованому Криму

Україна проінформувала Міжнародну морську організацію (ІМО) про недійсність документів, які видаються морякам в окупованому Криму. Відповідний документ представили на п'ятій сесії підкомітету з людського фактору, підготовки і несення вахти ІМО.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на посольство України у Великій Британії.

"Будь-які документи (як кваліфікаційні, так і посвідчення особи моряка), що видані після 15 липня 2014 року так званими "капітанами морських портів" на тимчасово окупованій території АРК та м. Севастополь є недійсними, не створюють жодних правових наслідків та, по своїй суті, мають вважатися підробленими", - сказано в повідомленні.

Представник України закликав держави-члени ІМО не визнавати претензії Росії стосовно права імплементації конвенцій ІМО, зокрема Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року, на тимчасово окупованій території України.

Повідомляється, що за результатами обговорення делегації країн ЄС, а також представник Європейської Комісії підтримали позицію української сторони, засудили незаконну анексію Криму Російською Федерацією та в черговий раз закликали держави-члени ІМО продовжувати політику невизнання анексії Автономної Республіки Крим та м.Севастополь.

На початку лютого 2017 року Україна поінформувала Підкомітет з людського фактору, підготовки і несення вахти Міжнародної морської організації (ІМО) про недійсність документів, які видаються морякам на території анексованого Криму і Севастополя.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077332
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору