EN|RU|UK
 Політика України
  3173  12

 У БПП пропонують розширити на прикордонні з РФ території механізм прискореної видачі тимчасових дозволів на телерадіомовлення

Народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенка" (БПП) Владислав Севрюков пропонує Верховній Раді для розвитку українського телерадіомовлення на територіях, що межують з Російською Федерацією, розширити на ці райони процедуру спрощеного ліцензування.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Севрюков виступив співавтором законопроекту "Про внесення змін до деяких законів України щодо територій з особливим режимом мовлення" (№8600).

За словами авторів законопроекту, метою цього документа є забезпечення безперервності мовлення телерадіоорганізацій та прийом їх програм населенням, шляхом закріплення механізму прискореної видачі тимчасових дозволів на телерадіомовлення на територіях, найбільш уразливих до зовнішнього негативного інформаційного впливу в прикордонних районах, що межують з державою-агресором.

"Необхідною умовою для оперативного розвитку телерадіомовлення на прикордонних територіях, що межують з територією держави-агресора, є поширення на ці райони процедури спрощеного ліцензування - видачі дозволів на тимчасове мовлення", - заявив В.Севрюков.

За його словами, поширення процедури надання дозволів на тимчасове мовлення на прикордонних територіях, яке передбачено цим проектом закону, забезпечить право на доступ громадян до об'єктивної інформації, "а також буде сприяти розширенню національного інформаційного простору".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077290
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору