EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  8119  32

 У 2019 році в Україні проведуть пробний перепис населення

Сьогодні, 18 липня, Кабінет Міністрів України за ініціативою Мінекономрозвитку ухвалив рішення про проведення пробного перепису населення України в 2019 році.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінекономрозвитку.

За даними відомства, пробний перепис дозволить підготувати механізми і засоби для проведення Всеукраїнського перепису, які використовувалися востаннє в 2010 році.

У Мінекономрозвитку також зазначили, що це рішення є частиною підготовчих заходів до проведення Всеукраїнського перепису населення, запланованого на 2020 рік.

Так, проведення пробного перепису населення дозволить:

  • сформувати технології, відпрацювати інструменти та методи проведення Всеукраїнського перепису населення;
  • оновити інструменти проведення Всеукраїнського перепису населення, зокрема протестувати використання під час перепису планшетів та ноутбуків, щоб прискорити внесення статистичної інформації та її обробку;
  • опрацювати основні організаційні заходи здійснення Всеукраїнського перепису населення, включаючи подальше опрацювання отриманих даних.

За пропозицією Державної служби статистики пробний перепис населення буде проводитися в Оболонському районі Києва та Бородянському районі Київської області у грудні 2019 року.

"Уряд визначив Державну службу статистики України відповідальною за проведення пробного перепису населення. Водночас, Національна поліція України має забезпечити публічну безпеку і порядок на час проведення пробного перепису", - додали у відомстві.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077231
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору