EN|RU|UK
 Суспільство
  671  0

 У Дніпрі накладено арешт на активи підприємства - суми ліміту ПДВ у системі електронного адміністрування ПДВ на 52,7 млн грн

У Дніпрі накладено арешт на активи підприємства - суми ліміту ПДВ у системі електронного адміністрування ПДВ на загальну суму 52,7 млн грн.

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області у кримінальному провадженні накладено арешт на активи підприємства - суми ліміту ПДВ у системі електронного адміністрування ПДВ на загальну суму 52,7 млн ​​грн. В рамках операції "Рубіж-2018" внесено відомості в ЄРДР за ч. 1 ст. 205 КК України щодо посадових осіб підприємства м. Дніпро, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі ДФС.

Проведеними пошуковими і перевірочними заходами встановлено підприємство-імпортер, яке як платник податків розташовувалося в м.Києві, використовувало схему діяльності центру мінімізації митних платежів. Суть схеми полягала у використанні товарів прикриття, а саме імпортувалися товари широкого споживання, в кожній митній декларації заявляли велику кількість товарних позицій, що розрізняються за ваговими і ціновими характеристиками, з різним податковим навантаженням. У той же час реалізація ввезеного товару декларувалася не в повному обсязі. В результаті були неправомірно сформовані суми ліміту ПДВ у системі електронного адміністрування ПДВ у розмірі 52,7 млн ​​грн. З метою подальшого незаконного формування податкового кредиту з ПДВ підприємствам транзитно-конвертаційних груп і реального сектору економіки вказане підприємство перереєстрували в м. Дніпро - змінили адресу реєстрації, директора та засновника. Щоб запобігти поширенню схемного податкового кредиту і запобігти завданню збитків державі у вигляді несплати податків, на підставі постанови суду у кримінальному провадженні накладено арешт на активи підприємства - суми ліміту ПДВ у системі електронного адміністрування ПДВ на загальну суму 52,7 млн грн. Зараз проводяться слідчі дії щодо осіб, причетних до скоєння кримінального злочину з метою пред'явлення підозри за статтями 28, 191, 205, 366 КК України.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077205
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору