EN|RU|UK
 Політика України
  5516  11

 Кабмін спростив процедуру працевлаштування іноземних фахівців в Україні

Уряд схвалив низку заходів, спрямованих на поліпшення ведення в Україні підприємництва і бізнесу, зокрема лібералізації роботи іноземних фахівців в Україні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, рішення було ухвалено на засіданні уряду 18 липня.

Заступник міністра економрозвитку Максим Нефьодов, що презентує ці зміни, зазначив, що вони принесуть розвиток електронної комерції. Перший пакет змін стосується врегулювання доступу операторів до телекомунікацій.

"Сьогодні майже кожному користувачу потрібно домовлятися з операторами, щоб ті ввели своє обладнання. Хтось задоволений, оскільки отримує монополію, хтось діє через хабарі", - зазначив він.

За його словами, аналогічна ситуація склалася у сфері доступу до інфраструктури енергетики.

Другий пакет змін стосується лібералізації роботи в Україні іноземних громадян.

"Я хочу заспокоїти, не йдеться про те, що до нас їхатимуть нелегальні працівники. Склалася абсурдна ситуація, коли людина, яка отримала дозвіл на роботу, має виїхати з території України і заїхати назад. Йдеться про унікальних фахівців, яких запрошує приватний сектор, щоб закрити прогалину - зокрема в ІТ-сфері. Так ось, ці люди мають виїхати з України, потім повернутися назад. Це дає додаткове навантаження на правоохоронні органи і не робить пропозицію працювати в Україні привабливою", - зазначив Нефьодов.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077181
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору