EN|RU|UK
 Економіка, Технології
  28613  228
Матеріали за темою:

 "ДніпроАзот" готовий відновити виробництво за умови підвищення цін на рідкий хлор для очищення води

Товариство з обмеженою відповідальністю "ДніпроАзот", що виробляє рідкий хлор для очищення води, готове відновити виробництво за умови підвищення цін на цю продукцію.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться на офіційному сайті підприємства.

У повідомленні зазначається: "АТ "ДніпроАзот" є одним з ключових підприємств хімічної галузі в Україні, яке виробляє аміак, карбамід, соду каустичну, кислоту соляну, рідкий хлор і гіпохлорит натрію. На сьогодні підприємство є єдиним національним виробником рідкого хлору, що поставляється водоканалам країни і який використовується для знезараження питної води та водовідведення стічних вод.

Часткова, а тим паче повна зупинка виробництва хлору, несе загрозу епідеміологічної катастрофи в Україні, особливо в літній період.

У зв'язку зі значним подорожчанням енергоресурсів, зокрема, природного газу, виробництво аміаку і карбаміду в АТ "ДніпроАзот" стало економічно невигідним, підприємство було зупинено повністю. Зокрема, зупинила свою роботу хлорна група цехів, обсяг виробництва якої становить лише 10% від загального обсягу.

Обладнання для виробництва хлору перебуває в робочому стані і готове до використання і відновленню виробництва в будь-який момент.

З метою забезпечення належного постачання хлору для всіх водоканалів країни, недопущення обмеження прав громадян та інших споживачів в отриманні питної води, а також для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій через дефіцит хлору на ринку України, АТ "ДніпроАзот" готове відновити виробництво рідкого хлору, незважаючи на економічні збитки підприємства.

Для відновлення роботи хлорної групи цехів АТ "ДніпроАзот" нами розглянуто необхідність підвищення цін для якнайшвидшого відновлення роботи зазначених цехів підприємства. У зв'язку з цим нами підготовлено економічне обґрунтування необхідності підвищення цін на вироблену продукцію.

Відповідне звернення направлено 02.07.2018 до Антимонопольного комітету України і перебуває на розгляді вже два тижні. Мета цього звернення - отримати висновок про можливість зміни (підвищення) підприємством ціни на рідкий хлор і відповідності вищевказаних дій АТ "ДНІПРОАЗОТ" положенням антимонопольного законодавства України.

Нова ціна на хлор, яку пропонує встановити наше підприємство, відповідає середньоринковій у 2018 році з розрахунку за 1 тонну хлору, згідно з інформацією на сайті Прозорро.

Адміністрація АТ "ДніпроАзот", розуміючи всю важливість і значущість цього питання, готова вже зараз укласти прямі контракти (без підприємств-посередників) на поставку рідкого хлору. Ці контракти набудуть чинності одразу ж після отримання роз'яснень від АМКУ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3077040
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору