EN|RU|UK
 Політика України
  120735  669
Матеріали за темою:

 Порошенко: "Ми готові і будемо захищати нашу землю, навіть якщо залишимося одні, без міжнародної підтримки"

Україна продовжить захищати свою територію, навіть якщо втратить підтримку світової спільноти.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це заявив президент України Петро Порошенко в ефірі програми "Свобода слова".

"Ми готові і будемо захищати нашу землю, навіть якщо залишимося одні, без міжнародної підтримки. Для цього ми продовжуємо розвивати армію, і пріоритетом залишаються Збройні сили України", - сказав Порошенко.

Президент зазначив, що держава має самостійно дбати про свою безпеку. І заради власної безпеки може ігнорувати вимоги світової спільноти. Таку думку Порошенко висловив, нагадавши про підписаний у 1994 році Будапештський меморандум, відповідно до якого Україна відмовилася від ядерної зброї в обмін на захист від агресії.

"Хіба насмілився б хто-небудь напасти на нас, якби в нас була ядерна зброя?" - запитав Президент.

Будапештський меморандум про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї передбачає підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, відмову від економічного тиску, застосування ядерної зброї або звичайних збройних сил проти України з боку всіх країн, які її підписали, а також протидію подібним діям третьої сторони. Документ було підписано в грудні 1994 року президентом України Леонідом Кучмою, президентом Росії Борисом Єльциним, президентом США Біллом Клінтоном і прем'єром Великої Британії Джоном Мейджором.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3076907
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 7 з 7
<<<1 2 3 4 5 6 7
Сторінка 7 з 7
<<<1 2 3 4 5 6 7
 
 
 
 
 
 вгору