EN|RU|UK
 Політика України
  10172  44
Матеріали за темою:

 Порошенко: Світ допомагає нам, коли ми єдині

Президент Петро Порошенко наголосив на важливості єдності в питанні вступу України до НАТО. "Ніхто і ніколи нам не допоможе, якщо ми самі собі не допоможемо. Ніхто і ніколи не буде допомагати розколотій країні, роз’єднаній, підірваній із середини. Саме в цьому полягає один з методів гібридної війни", - сказав Президент Петро Порошенко в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Глави держави.

"Наш народ є унікальним. Я дуже пишаюся, що є Президентом України. Я дуже дякую українському народові, що в ці непрості часи, демонструє нечувану єдність у цих непростих умовах. Саме тому нам допомагає світ", - додав Петро Порошенко.

"У нас питання НАТО буде порушуватися для того, щоб стикати лобами і дискредитувати ідею про трансатлантичну інтеграцію. Я як Президент не збираюсь звертати увагу на політиків. Я збираюся звертати увагу на народ", - відповів Петро Порошенко на запитання, що напередодні виборчих кампаній на темі вступу України до НАТО політичні сили можуть спекулювати і провокувати.

Говорячи про відмінність між сьогоднішнім ставленням українців до НАТО і ситуації в 2000-х, Президент наголосив: "Тоді підтримка НАТО була 11-16%, сьогодні - понад половина".

"Політиків, які на сьогодні, чи-то з власних міркувань, чи наслухавшись закордонних голосів, чи працюючи проти України, будуть перешкоджати цьому (вступу України до НАТО. - Ред.), народ примусить їх робити те, що потрібно", - наголосив Президент.

"НАТО на сьогодні - це мир", - додав він.

"Якби ми були членами НАТО, скажіть будь-ласка, була б сьогодні агресія Росії проти України? Точно - ні", - наголосив Петро Порошенко. "Сьогодні кожна українська родина це дуже добре вивчила", - додав він.

"Тому ми будемо голосувати не "за" НАТО чи "проти". А за мир, за безпеку і за європейськість України", - підсумував Президент.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3076900
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору