EN|RU|UK
 За кордоном
  34108  220
Матеріали за темою:

 "Жоден із попередніх президентів ніколи не принижував себе більш презирливо перед тираном", - Маккейн про зустріч Трампа з Путіним

Сенатор США Джон Маккейн, голова Комітету з питань збройних сил Сенату, опублікував заяву про зустріч президента Трампа Володимиром Путіним у Гельсінкі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, текст заяви опублікований на сайті політика.

"Сьогоднішня прес-конференція в Гельсінкі була одним із найганебніших виступів американського президента в пам'яті. Збитки, завдані наївністю президента, егоїзмом, помилковою тотожністю і симпатією до автократів, важко підрахувати. Але ясно, що саміт у Гельсінкі був трагічною помилкою.

Президент Трамп виявився не тільки нездатним, а й не охочим протистояти Путіну. Він і Путін, здавалося, говорили за тим же сценарієм, що президент зробив свідомий вибір, щоб захистити тирана від справедливих запитань вільної преси і надати Путіну незаперечну платформу для виверження пропаганди і брехні світу.

Заманливо описувати прес-конференцію як жалюгідний розгром - як ілюстрацію небезпек недопідготовки й недосвідченості. Але це були не дивні твіти політика-початківця. Це був навмисний вибір президента, який, схоже, вирішив реалізувати свої помилки щодо теплих відносин з режимом Путіна, не звертаючи уваги на справжню природу свого правління, його жорстоке нехтування суверенітетом своїх сусідів, його співучасть у вбивстві сирійського народу, його порушення міжнародних договорів і його напад на демократичні інститути в усьому світі.

Сьогоднішня прес-конференція знаменує собою недавній низький момент в історії американського президентства. Те, що президент був присутній у Гельсінкі з командою компетентних і патріотичних радників, робить його помилки і капітуляції ще більш болючими і незрозумілими.

"Жоден з попередніх президентів ніколи не принижував себе більш презирливо перед тираном. Президент Трамп не тільки не зміг говорити правду про противника; але виступаючи за Америку перед світом, наш президент не зміг захистити все, що робить нас такими, якими ми є, - республікою вільних людей, присвяченою справі свободи в країні і за кордоном. Американські президенти повинні бути чемпіоном з цієї причини, якщо це буде успішним. Американці чекають і сподіваються, що президент Трамп прийме цю священну відповідальність. Залишається тільки сподіватися, що вони не чекають абсолютно даремно".

Нагадаємо, що 16 липня в Гельсінкі відбулася перша зустріч президента США Дональда Трампа з Володимиром Путіним.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3076897
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору