EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  13275  65

 Боротьба з контрабандою збільшила щоденні надходження до бюджету на 70-80 млн грн, - Гройсман

Запроваджені урядом заходи з боротьби з контрабандою та тіньовими схемами на кордоні збільшили щоденні надходження до бюджету на 70-80 млн грн, що в підсумку дасть "плюс" 2-2,4 млрд грн за місяць.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Прем’єр-міністр висловив упевненість, що об’єднання різних структур та органів влади під егідою боротьби із тіньовими оборудками дасть відчутне поповнення держбюджету.

"Я вам наведу приклад того, на скільки ми вже зараз маємо підвищення надходжень до державного бюджету. 70-80 мільйонів плюсом щоденно - це 2-2,400 млрд на місяць. Ми розуміємо, що ефективність буде тільки підвищуватись.

Я вам наведу просто приклад. До того, як ми почали нові заходи боротьби з контрабандою вводити, платіж, наприклад, по одному і тому ж товару, це іграшки. Розмитнення відбувалось по ціні 4800 доларів за контейнер. Сьогодні той самий контейнер, ті самі іграшки 8700. Уявляєте різницю? 4800 та 8700 в доларах - це колосальні ресурси, які йшли повз бюджет.

Наступне, наприклад, тканини завозять в Україну. До наших заходів, які припиняють різноманітне запровадження схем – 12 500 доларів контейнер, той самий контейнер розмитнюється вже за 21 340 доларів. І таких прикладів я можу навести масу", - повідомив глава уряду.

За його словами, ключовим методом боротьби із контрабандою стало посилення відповідальності самих митників, а також надання силам і структурам Міністерства внутрішніх справ права проводити аналітичну роботу і працювати з базами даних.

"Ми посилили відповідальність самих митних органів, дали можливості правоохоронним структурам МВС робити аналітику, працювати з базами даних для того, щоб, знаєте, коли все більш прозоро, коли всі різноманітні служби мають можливість працювати з цими даними, тоді вони починають полювання один за одним і тоді може бути відповідний результат", - сказав прем’єр-міністр.

При цьому він наголосив, що опір діям уряду чиниться шалений, адже йдеться про мільярди гривень.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3076622
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору