EN|RU|UK
 Київські новини
  23004  120

 Проїзд у комунальному транспорті Києва подорожчав

У Києві з суботи, 14 липня, діють нові тарифи на проїзд у міському громадському транспорті.

Це передбачено розпорядженням КМДА від 5 липня 2018 року, повідомляє Цензор.НЕТ.

Підвищення вартості проїзду стосуватиметься метрополітену, тролейбусів, трамваїв, комунальних автобусів, фунікулера та міської електрички. Новий тариф становить 8 грн за одну поїздку.

Пасажири, які регулярно користуються громадським транспортом, платитимуть менше. Зокрема, одна поїздка в метрополітені коштуватиме від 6 грн 50 коп. у разі поповнення безконтактної карти на 50 поїздок. Крім того, в столичній підземці замінять сині жетони на зелені, коштуватимуть вони  8 грн за штуку.

Проїзд у комунальному транспорті Києва подорожчав 01

Термін дії безконтактної картки в метро збільшується до року (раніше - 6 місяців) і обчислюватиметься не з дати останнього поповнення, а з дати останнього використання.

Кількість поїздок, одноразово придбаних на пластикову безконтактну картку, не може перевищувати 50 одиниць, а загальна кількість таких поїздок не може перевищувати 100 одиниць. Заставна вартість пластикової безконтактної картки становить 15 грн. Вартість невикористаних поїздок, що залишилися на пластиковій безконтактній картці, термін якої закінчився, не повертається.

Крім цього, пасажири, які користуються місячними проїзними квитками, платитимуть за 1 поїздку від 6 грн 14 коп. (у місячному проїзному квитку на 4 види транспорту) до 6 грн 50 коп. (у місячному проїзному квитку на 1 вид наземного транспорту). При цьому в місячних проїзних квитках на наземні види транспорту і міську електричку кількість поїздок буде необмеженою.

Пільги на проїзд зберігаються для пенсіонерів, ветеранів АТО, чорнобильців та інших категорій населення.

Раніше придбані проїзні квитки залишаються чинними упродовж поточного місяця. Це ж стосується і безконтактних пластикових карток. До кінця липня також дозволено використовувати раніше придбані жетони і талони без доплати, а також обміняти старі жетони на нові без доплати. Обмін жетонів (два і більше) можна здійснити на станціях "Майдан Незалежності", "Дорогожичі", "Політехнічний інститут" і "Дарниця" (вестибюль № 2).

У серпні квитки і жетони також можна буде обміняти, але вже з відповідною доплатою.

Вже з 1 вересня раніше придбані жетони і квитки обміну не підлягатимуть, кошти за них також не повертатимуть.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3076581
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору