EN|RU|UK
 Політика України
  6236  11

 Держбюро розслідувань почне роботу у вересні, - Труба

Директор Державного бюро розслідувань (ДБР) Роман Труба вказує на відсутність законів, необхідних для повноцінної роботи ДБР, і проблему наявності приміщень, але запевняє, що Держбюро почне роботу у вересні в тій формі, яка буде можлива.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як розповів Р.Труба під час круглого столу в п'ятницю в Києві, наразі в Бюро працюють директор, два заступники директора та працівники патронатної служби - загалом 17 осіб. Він зазначив, що нині триває набір на 701 посаду в Бюро, який буде завершено до кінця літа. Працюють три конкурсні комісії: дві внутрішні та одна зовнішня.

Також, за словами директора ДБР, наразі тривають тендери на закупівлю товарно-матеріальних цінностей, щоб забезпечити технічну сторону роботи слідчих у вересні.

Р.Труба акцентував увагу на низці проблем, що заважають повноцінному запуску роботи Бюро, але не залежать від самого ДБР.

"Приміщення центрального апарату наразі відсутнє", - сказав він, додавши, що з приміщенням територіального управління в Києві також питання. "Приміщення є, але протягом місяця не можу отримати підпису акта прийому-передання", - пояснив Р.Труба.

Він висловив здивування тим, де і в яких приміщеннях розміщуватимуться територіальні управління бюро в Україні. Р.Труба припустив, що ДБР може придбати приміщення: "Купівля приміщень - такий варіант ми розглядаємо. Не відкидаю".

Директор Держбюро також нагадав, що бюджет ДБР на поточний рік становить 45 млн грн, що недостатньо з урахуванням потреб центрального апарату і теруправлінь. "Мене запитують, чи почне працювати Бюро у вересні цього року. Так, почне. Але в якій формі? Працюватимуть слідчі підрозділи і держслужбовці", - наголосив Р.Труба.

Він додав, що з вересня знову "стукатиме у Верховну Раду", щоб було ухвалено законопроекти, які забезпечують повноцінну роботу Держбюро.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3076493
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору