EN|RU|UK
 Економіка
  3303  12

 Брак рухомого складу УЗ призводить до затримок доставки вантажів і недостатнього забезпечення ТЕЦ паливом, - нардеп Бондар

На ринку не вистачає близько 150 локомотивів, тому прогнозується колапс залізниці.

В "Укрзалізниці" глобально не вистачає рухомого складу для перевезення вантажів. Перевезення промисловців і аграріїв просто "зависли". Про це повідомляє "5 канал".

За словами журналістів, про брак локомотивів для перевезення вантажів уже неодноразово заявляли профільні асоціації - зерновиків, виробників цементу, металургів, хіміків. Однак критична ситуація на залізниці не змінюється для всіх учасників ринку, заявив у парламенті народний депутат Михайло Бондар.

"Це проблема не тільки для шахтарів, енергетиків, це критична проблема абсолютно для всіх вантажовідправників... Відсутність достатньої кількості тягового рухомого складу не дає можливості забезпечити потреби промисловості в транспортних послугах, призводить до суттєвих затримок доставки вантажів, зриву експортних контрактів, недостатнього забезпечення теплоелектростанцій паливом", - заявив нардеп.

Експерти підрахували: зараз на ринку не вистачає близько 150 локомотивів. А ті, що є, - постійно потребують ремонту, який теж кожного разу затягується через зрив тендерів. Заявлена ​​"залізницею" купівля 30 локомотивів проблеми не вирішить, йдеться в сюжеті. Залізниці прогнозують колапс.

"Ми наближаємося до третього і четвертого кварталу, коли з'єднуються потоки зернових, які йтимуть на експорт, і залізорудної сировини разом з імпортними вантажопотоками вугілля. Зараз немає жодного пікового сезону по одному з ключових вантажів, а проблеми вже великі", - заявив у сюжеті експерт центру транспортних стратегій Андрій Шкляр.

Для оперативного реагування на галузеві проблеми, ініціюється створення постійно діючої комісії при Кабінеті міністрів, йдеться в матеріалі.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3076443
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору