EN|RU|UK
 Політика України
  11128  47

 До врегулювання в законодавчому порядку питання "євроблях" жодних репресій не буде, - Гройсман

Проблема з автомобілями на єврономерах, так званих євроблях, потребує законодавчого врегулювання і нової політики з точки зору митних платежів.

Про це заявив у Верховній Раді прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час "Години запитань до уряду", передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

З іншого боку, за словами прем'єра, потрібно розробити національне законодавство стимулювання виробництва автомобілів всередині країни.

"Давайте дамо для них просто ідеальні умови, щоб світові виробники приходили і працювали у нас. Це теж вимагає нашого спільного рішення. Я готовий бути максимально гнучким у цьому питанні, щоб тут в Україні було виробництво", - заявив Гройсман, звертаючись до депутатів.

За словами Гройсмана, Постанова Кабміну №479 покликана руйнувати тіньові схеми при розмитненні товарів.

"Ми не дивимося, що це за товари. Якщо вони проходять за заниженою вартістю, якщо вони проходять за іншими тіньовими схемами, ми будемо з цим боротися. І саме на це ухвалено рішення уряду України. Поліція не входить у митні зони. Може, але не входить. Вони працюють чисто аналітично з базами даних для того, щоб такі схеми вираховувати. Тому я вважаю, що цю постанова треба тільки посилювати і робити все, щоб вона працювала на бюджет України", - зазначив прем'єр.

"Щодо водіїв і автомобілів (на єврономерах - Ред.) жодних репресій бути не може. Я в цьому глибоко переконаний. Я сьогодні проведу розмову і з Нацполіцією, і з ким треба, щоб до врегулювання в законодавчому порядку, ніхто не кошмарив людей у цьому питанні. Це теж дуже важливо. Хочу звернутися і до всіх мітингувальників - ви маєте поводитись цивілізовано. Тут, у цьому залі, немає ваших ворогів. І там, де Дім уряду, теж немає ваших ворогів. Ми розуміємо проблему, намагаємося її вирішувати . Я знаю, що ви ведете багато дискусій у комітеті, але переходити межу нормальних стосунків просто не можливо. Грати м'язами, принижувати вас ніхто не буде, але і ви не маєте права принижувати депутатів чи когось іншого. Це неприпустимо. Я звертаюся до організаторів акції. Більше того, думаю, що і за ними стоїть хтось, хто їх використовує іншими своїми брудними схемами. Тому жодних репресій не буде. Ми вас захистимо і не дамо образити. Просимо вас дотримуватися закону, дотримуватися правил дорожнього руху", - заявив Гройсман, пообіцявши обговорити це питання з міністром внутрішніх справ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3076402
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору