EN|RU|UK
 Економіка
  1223  2

 Замість комплексного регулювання небанківського фінсектора, вводять необмежене ручне управління з боку НБУ, - Галасюк

Об'єднання учасників ринку (ОУФР), до якого входять 16 авторитетних асоціацій з усіх сегментів небанківського фінансового ринку, закликало парламент захистити їх права і законні інтереси і не підтримувати законопроект №2413, також відомий під назвою "мегарегулятор".

З відповідним зверненням підприємці звернулися до голови Комітету з питань промислової політики і підприємництва Віктора Галасюка, повідомляє Мінпром.

Як пояснив нардеп, цей законопроект робить НБУ одночасно "творцем норм", "контролером" і "суддею" на всьому фінансовому ринку. "НБУ- "мегарегулятор" зможе сам встановлювати правила (без експертизи або погоджень Мін'юсту, ДРС, без парламентського нагляду) - повне беззаконня. Не погоджуєшся з рішенням НБУ - оскаржуй, але це не зупинить виконання рішення - безмежне поле для зловживань і корупції. Замість чіткого та комплексного законодавчого регулювання небанківського фінсектора (а це майже 2000 компаній - страхових, фінансових, кредитних спілок, недержавних пенсійних фондів, лізингових, факторингових і т.д.), вводять необмежене ручне управління з боку НБУ", - зазначив В.Галасюк.

За його словами, влада, очевидно, проводить цей законопроект для "очищення" ринку від українських компаній, його ручної монополізації в інтересах іноземних гравців та отримання безмежних повноважень без належної підзвітності та відповідальності регулятора.

"Як заступник лідера РПЛ з економічної політики і голова Комітету промполітики і підприємництва звертаюся до колег-парламентаріїв: разом не допустімо проходження цієї афери ні на Комітеті з питань фінансів і банківської діяльності, ні в залі Верховної Ради України", - закликав В.Галасюк .

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3076209
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору