EN|RU|UK
 Суспільство
  4010  17

 За час роботи КДКП звільнили 35 прокурорів, 145 - притягли до дисциплінарної відповідальності, - Луценко

За час роботи Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) у травні 2017 року звільнили 35 прокурорів і слідчих, ще 145 притягли до дисциплінарної відповідальності.

Про це, як пише Цензор.НЕТ, заявив генеральний прокурор Юрій Луценко на конференції, присвяченій річниці КДКП, повідомила Громадському прес-секретарка генпрокурора Лариса Сарган.

"Так, притягнуто до дисциплінарної відповідальності 145 прокурорів і слідчих, з них 35 звільнено з посад в органах прокуратури. І ці рішення приймаються без втручання Генерального прокурора чи його заступників", — сказав Луценко.

Дисциплінарна відповідальність передбачає стягнення коштів з працівників за порушення трудової дисципліни.

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП) — це колегіальний орган. Відповідно до повноважень, передбачених Законом України "Про прокуратуру", визначає рівень фахової підготовки осіб, які виявили намір зайняти посаду прокурора, та вирішує питання щодо дисциплінарної відповідальності, переведення та звільнення прокурорів з посади.

Комісія веде облік даних про кількість посад прокурорів, у тому числі вакантних та тимчасово вакантних; проводить добір кандидатів на посаду прокурора; бере участь у переведенні прокурорів; розглядає дисциплінарні скарги про вчинення прокурором проступку і т.д.

До складу Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів входять одинадцять членів. Термін повноважень члена Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів становить три роки.

Нагадаємо, 6 липня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів заявила про розгляд справи щодо можливого звільнення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького 26 липня.

Директор НАБУ Артем Ситник розраховує, що голову САП Назара Холодницького буде звільнено.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3076145
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору