EN|RU|UK
 Політика України
  6647  29
Матеріали за темою:

 Порошенко вітає рішення саміту НАТО щодо зміцнення партнерства з Україною: "Це результат багаторічної роботи"

Президент України Петро Порошенко вітає рішення саміту НАТО щодо зміцнення партнерства з Україною

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в Фейсбуці Порошенка.

У повідомленні зазначається: "Вітаю рішення Брюссельського саміту НАТО щодо зміцнення партнерства з Україною та наших незаперечних перспектив євроатлантичної інтеграції.

Це результат багаторічної роботи нашої команди та чітке визнання прогресу України на шляху реформ і наближення до стандартів Альянсу. Ми і надалі робитимемо все можливе для забезпечення реалізації євроатлантичних прагнень Українського народу.

Високо ціную підтвердження відданості Альянсу підтримці суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах. НАТО рішуче засуджує та ніколи не визнає анексію українського Криму. Наші партнери вимагають від Росії вивести свої війська з території нашої держави та припинити будь-яку політичну, фінансову та матеріальну підтримку незаконних збройних формувань на Донбасі.

Вітаю готовність союзників продовжити потужний, скоординований, трансатлантичний тиск на російського агресора, включаючи санкції.
Ми дуже цінуємо незламну єдність і солідарність Альянсу з Україною.

Сьогодні і завтра у Брюсселі продовжу відповідну роботу з лідерами НАТО для реалізації інтеграційного потенціалу України та взаємодії в інтересах миру, безпеки і стабільності на континенті".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3076131
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору