EN|RU|UK
 Суспільство
  8196  34

 Наказом Луценка ліквідовано чотири підрозділи Генпрокуратури, зокрема Департамент спецрозслідування Горбатюка

Генеральний прокурор України Юрій Луценко 11 липня 2018 року підписав наказ про організаційні зміни в структурі і штатному розкладі Генеральної прокуратури України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ГПУ.

"Ці зміни мають на меті розмежування структурних підрозділів, які здійснюють досудове розслідування і процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у Генеральній прокуратурі України", - інформують у прес-службі.

Для цього ліквідовано чотири самостійні структурні підрозділи: Департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки; Департамент спеціальних розслідувань; Управління з розслідування злочинів, скоєних злочинними організаціями та Управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчого управління з розслідування злочинів, скоєних злочинними організаціями.

Замість них у структурі Генеральної прокуратури України утворено Управління спеціальних розслідувань як самостійний структурний підрозділ з тією ж штатною чисельністю, і однойменне управління в складі колишнього Департаменту спеціальних розслідувань. А відділ процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчого управління спеціальних розслідувань включено як окремий підрозділ у Департамент процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, підслідних Державному бюро розслідувань.

Крім того, на базі двох самостійних ліквідованих структурних підрозділів створено два нові управління в складі Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України: Управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки та Управління з розслідування злочинів, скоєних злочинними організаціями.

Нагадаємо, за словами керівника Департаменту спецрозслідування Генпрокуратури Сергія Горбатюка, генпрокурор Луценко неодноразово намагався втручатися в підслідні йому справи.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3076121
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору