EN|RU|UK
 Суспільство, Технології
  6691  26

 Вчені Херсонського аграрного університету співпрацюватимуть з інженерами "Москіто Контрол" для розробки ефективних антимоскітних засобів

Компанія "Москіто Контрол" (Mosquito Control Ltd), що є членом асоціації Ukrainian Mosquito Control Association (UMCA), звернулася до фахівців Херсонського державного аграрного університету щоб детально дослідити проблему поширення комарів за межами їх звичайного проживання та розвиток резистентності до протимоскітних засобів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише херсонське інтернет-видання МОСТ.

Результатом спільної роботи вчених аграрного університету та інженерів компанії Mosquito Control став якісний продукт, націлений на знищення комарів природним шляхом завдяки використанню природних атрактантів, CO2 і тепла (імітація живої істоти). Нова антимоскітна установка не використовує шкідливих для здоров'я людей речовин і є безпечною для навколишнього середовища.

Херсонський державний аграрний університет продовжуватиме досліджувати питання розробки ефективних методів і засобів боротьби з комарами, оскільки це питання є актуальним для всього світу.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3076105
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору