EN|RU|UK
 Суспільство
  20509  148

 Перебування на заробітках за кордоном здатне руйнувати зв'язок між членами родини, - психолог Плетка

Діти нерідко починають сприймати батьків тільки як джерело коштів для існування.

Тривале перебування членів сімей на заробітках за кордоном, у відриві від сім'ї, призводить до різних важких ситуацій, здатне руйнувати зв'язок між батьками і дітьми, між подружжям. Про це заявила психолог Ольга Плетка в ефірі "Телеканалу 24", повідомляє 5 канал.

Насамперед сам факт тривалого перебування далеко від сім'ї вносить суттєві корективи у відносини. Трапляється, що зв'язок між членами сім'ї втрачається.

"Є випадки, коли жінка їде, наприклад, у ту ж Італію, і там доглядає за хворими людьми похилого віку. І коли вона повертається додому, то з'ясовується, що вона нікому не потрібна, тому що потрібні були тільки її гроші, які вона надсилала. І ніхто емоційно її не чекає. Тобто її розглядають як гаманець і не більше того. І це дуже сильно б'є по ній. Тому що вона там не своя людина, де вона працювала, і вдома вже не своя", - розповіла психолог.

Також псуються стосунки між батьками і дітьми. Останні сприймають батьків як джерело коштів для існування, придбання дорогих речей, одягу, але при цьому почуваються сиротами.

Психолог пояснила: "Дитина відчуватиме, що мати або батько - це вже не свої люди. Тому що вони не близькі настільки... Крім того, дуже часто діти відчувають себе сиротами, тому що немає ні тата, ні мами, але сім'я виживає, у дитини є якісь пристойні речі. І дитина сприймає батька і матір не як емоційно близьких людей, а як таких, яких треба використовувати, користуватися тими грошима, які є. Тобто батько = гроші, або мати = гроші".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3076002
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору