EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  30016  207

 Інтеграція України в європейську і трансатлантичну системи - найбільша загроза для російської агресії, - Порошенко

Ніщо так не лякає Росію, як єдність і рішучість. Україна прагне до більш глибоких альянсів із ЄС - починаючи від цифрового ринку до участі європейських столиць у відновленні міст Донбасу.

Про це написав президент на сторінках Financial Times про Саміт НАТО в Брюсселі та важливість НАТО та ЄС для України, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу глави держави.

"Мій досвід показує, що ніщо так не лякає Росію, як наша єдність і рішучість. Повна інтеграція України в європейську та трансатлантичну системи – це найбільша загроза для російської агресії", - наголошує Порошенко.

Мета, за словами президента - "перетворити європейські прагнення України в більш глибокі альянси з ЄС, починаючи з цифрового ринку, митної співпраці і енергетичної солідарності, та включаючи зобов’язання щодо участі європейських столиць у відновленні міст Донбасу". "Будь-що менше не компенсувало б Україні її жертв і не визнало б її прихильність до просування демократії та європейських цінностей", - додає глава держави.

Президент зазначив, що "протягом останніх чотирьох років, ми зайшли ще далі на шляху економічних реформ, ніж будь-коли з часів незалежності".

"І це було зроблено в умовах зовнішньої агресії. Будь-який західний уряд, проводячи реформи в такій мірі і в таких темпах як ми, зіштовхнувся би з падінням популярності. Проте мій Уряд не зійде з обраного шляху. Реформи є незворотними", - підкреслює Президент.

Нагадаємо, щорічний саміт НАТО відбудеться 11-12 липня в Брюсселі. Згідно з його програмою, на 12 липня заплановано зустріч за участю президента України Петра Порошенка та президента Грузії Георгі Маргелашвілі.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3075847
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору