EN|RU|UK
 Політика України
  6867  26

 Холодницький заявив, що не піде у відставку на вимогу Ситника

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький заявив, що не піде у відставку, незважаючи на вимоги директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артема Ситника.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Холодницький сказав в інтерв'ю DW.

Зокрема, керівник САП зазначив, що висновки щодо звільнення має ухвалити кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП), і в цьому полягає місія комісії.

"А коли чиновники такого рангу, як пан Ситник, розповідають і висловлюють свої думки і таким чином тиснуть на комісію, я вважаю що це неправильно", - сказав Холодницький.

За його словами, він не чув усіх аудіозаписів, які начебто повинні довести його провину в тому, що він попереджав фігурантів справ НАБУ про справи щодо них.

"Я чув те, що було продемонстровано в Youtube, те, що було оприлюднено, не знаю як там була дотримана законність щодо розголошення, але я чув тільки нарізки, я не чув цих записів повністю. Я чув нарізки, які можна дуже легко  скомпілювати і показати так, як вигідно комусь ... Я впізнаю голос, схожий на мій. Доки не буде висновків слідства, я не буду нічого коментувати", - зазначив керівник САП.

Холодницький зазначив, що "налаштований на бій" і готовий працювати і в нинішніх умовах конфлікту з НАБУ.

"Пан Ситник не є детективом. У мене є детективи, у мене є прокурори. Детективи підписують одні процесуальні документи. Прокурори їх узгоджують або не узгоджують. І процес цей триває. Незалежно від того, що буде говорити пан Ситник, його спонсори, олігархи та інші особи, які йому співчувають, процес цей буде тривати", - додав керівник САП.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3075822
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору