EN|RU|UK
 Політика України
  14470  72

 Рада сьогодні розгляне питання аграрної політики, створення Нацбюро фінбезпеки та перейменування Переяслава-Хмельницького

Рада планує 10 липня розглянути в другому читанні законопроект про захист української оборонки від "боргів" перед РФ.

Це законопроект №6697 "Про внесення змін до Законів України щодо вирішення деяких питань заборгованості підприємств оборонно-промислового комплексу – учасників ДК "Укроборонпром" перед державою-агресором та/або державою окупантом та забезпечення їх стабільного розвитку". Про це йдеться в порядку денному, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ

Законопроектом №6697, який ВР ухвалила за основу 22 травня, пропонуються механізми захисту господарської діяльності підприємств оборонно-промислового комплексу, внесених до переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, від негативних наслідків впливу юридичних осіб, зареєстрованих на території держави-агресора та держави окупанта або юридичних осіб з іноземними інвестиціями держави-агресора та/або держави окупанта.

Далі передбачено розгляд питань аграрної політики. Зокрема, друге читання в Раді мають пройти проекти законів №5448-д "Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції", №6490-д "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств" і урядовий законопроект №4532 "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру".

У першому читанні депутати збираються розглянути законопроект №6527 "Про сільськогосподарську кооперацію" та два альтернативні до нього проекти.

Парламентарії мають намір також ухвалити закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту окремих категорій осіб із числа жертв нацистських переслідувань та політичних репресій" (№3815-д).

Внести до порядку денного сесії Рада планує урядовий законопроект №8324 "Про Антикорупційну стратегію на 2018-2020 роки".

Окремим блоком ВР збирається розглянути проекти постанов щодо перейменування населених пунктів, зокрема міста Переяслав-Хмельницький. У цьому ж блоці заплановано розгляд питань про зміни в адміністративно-територіальних устроях Донецької, Луганської, Тернопільської та Полтавської областей.

Окрім того, сьогодні депутати можуть перейти до розгляду в першому читанні законопроекту №8157 "Про Національне бюро фінансової безпеки України" та альтернативні до нього проекти №8157-1 та 8157-2. Проте їх розгляд заплановано наприкінці порядку денного.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3075675
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору