EN|RU|UK
 Політика України
  13101  50

 Тестом для надання макрофінансової допомоги ЄС Україні будуть успіхи у боротьбі з корупцією, - Юнкер

Європейський союз вітає перші результати України в боротьбі з корупцією, але подальші успіхи в цьому контексті залишатимуться тестом для надання Києву подальшої макрофінансової допомоги.

Про це заявив голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер у Брюсселі 9 липня, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"Тест щирості та ефективності боротьби України з корупцією буде одним з елементів, який братимуть до уваги при оцінках надання їй будь-якої макроекономічної допомоги", – пояснив Юнкер після саміту Україна–ЄС.

Він додав, що протистояння корупції залишається актуальним зобов’язанням України. Водночас, Юнкер вітає Київ, із підтримкою закону щодо Вищого антикорупційного суду. "Ми приділяємо велику увагу саме антикорупційній сфері України. Там є багато корупції, як, власне, і в інших державах", – відзначив голова Європейської комісії.

Президент Петро Порошенко зі свого боку зауважує, що в сфері боротьби з корупцією Україна має багато позитивних практичних результатів. "Ми створили незалежну антикорупційну інфраструктуру, ефективність якої визнає весь світ", – заявив Порошенко.

Нагадаємо, 9 липня набрало чинності рішення Євросоюзу про виділення Україні мільярда євро макрофінансової допомоги, повідомив Офіційний журнал ЄС. Це сталося у день проведення у Брюсселі 20-го саміту Україна–ЄС.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3075635
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору