EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  20823  108

 Лідери ЄС визнали суттєвий прогрес реформ в Україні, - заява

Лідери Європейського Союзу визнали суттєвий прогрес реформ в Україні.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це йдеться у спільній заяві, ухваленій на саміті Україна-ЄС 9 липня у Брюсселі.

"Ми визнали суттєвий прогрес, досягнутий Україною у процесі реформ, який є вагомим для задоволення потреб як громадян України, так й задля забезпечення стійкості України перед зовнішніми викликами", - йдеться у документі.

У заяві вкотре підтверджуються європейські прагнення України та вітається її європейський вибір, як зазначено в Угоді про асоціацію.

Саміт також привітав результати, досягнуті під час імплементації Угоди про асоціацію, включаючи поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі, та підтвердив зобов'язання щодо прискорення цього процесу.

Серед сфер із адаптації українського законодавства до правових норм у ЄС особливо відзначили ринок цифрових технологій, співпрацю у сферах митниці, енергетики задля забезпечення економічного зростання, створення робочих місць та подальшого розвитку торгівлі.

Лідери також привітали започаткування в Україні багатьох реформ, особливо пенсійної та у сфері охорони здоров'я, спрямованих на покращення стандартів життя людей.

"Належного прогресу було досягнуто у проведенні структурних реформ у сферах децентралізації, державного управління, а також державних закупівель та довкілля", - констатується у заяві.

Саміт також позитивно оцінив ухвалення закону про національну безпеку.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3075587
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору