EN|RU|UK
 Суспільство
  7371  38
Матеріали за темою:

 Громадська організація "Сила права" почала розробку нового типового контракту служби в ЗСУ

Громадська організація "Сила права" почала розробку нового типового контракту про проходження військової служби в Збройних силах України

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт організації.

У повідомленні зазначається: "Гострою проблемою сьогоднішніх Збройних сил України є висока плинність професійно підготовлених військовослужбовців, які мають бойовий досвід, і, як наслідок, значний некомплект бойових частин.

Однією з причин, що сприяють вимиванню з армії досвідчених воїнів, є проблеми, значною мірою успадковані від радянської армії, яка комплектувалася за рахунок призову, а також недостатня врегульованість прав і обов'язків військовослужбовців-контрактників.

Для вирішення цієї проблеми Всеукраїнським рухом "Сила права" сформовано спеціальну команду юристів і військових експертів, яка приступила до розробки нового типового контракту для Збройних сил України.

За основу взято зразки контрактів, що застосовуються в провідних арміях світу, які необхідно доповнити з урахуванням практичного досвіду і проблем, що виникають у воїнів-контрактників Збройних сил України.

Робота над проектом типового контракту для української армії має відкритий характер. Кожен воїн-контрактник, який проходить службу або завершив її, і кожен командир має можливість взяти участь у його розробці.

Пропозиції можна надсилати електронною поштою new.army@sila-prava.org, а також розміщувати в обговоренні дискусійних питань і проектів на сторінці "Сила права" у Facebook.

Інформація про перебіг підготовки нового типового контракту для Збройних сил України буде розміщуватися у відповідному розділі на сайті.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3075560
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору