EN|RU|UK
 Політика України
  4794  9

 МОЗ ініціює створення Національної ради з питань громадського здоров'я

Міністерство охорони здоров'я ініціює створення Національної ради з питань громадського здоров'я, яка буде виконувати функції консультативного органу Кабінету Міністрів для врахування інтересів громадського здоров'я в усіх сферах державної політики.

.Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна

За даними Міністерства охорони здоров'я, створення такого органу передбачено законопроектом "Про систему громадського здоров'я", представленого відомством на громадське обговорення.

Законопроект також передбачає, що в управлінні системою громадського здоров'я повноваження ухвалення рішень надаються органам місцевої влади, що, на думку авторів законопроекту, дозволить оперативно вирішувати питання.

Крім того, законопроект передбачає принцип регіональної екстериторіальності - у кожній області буде функціонувати регіональний центр громадського здоров'я, який буде займатися питаннями збереження здоров'я населення, проведення епідеміологічного нагляду, профілактикою хвороб і вживати заходи в боротьбі з епідеміями.

Окремо буде врегульовано діяльність Національного та регіональних центрів громадського здоров'я.

Також законопроект передбачає, що фінансування держпрограм громадського здоров'я та заходів боротьби з епідеміями буде становити не менше 5% усіх витрат на охорону здоров'я.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3075486
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору