EN|RU|UK
 Суспільство
  3813  16
Матеріали за темою:

 Безвізовим режимом із ЄС користуються до 12 тисяч громадян України за добу, - Держприкордонслужба

Уже понад рік громадяни України користуються безвізовими поїздками в країни Європейського Союзу. Для цього необхідно мати лише біометричний паспорт і, за необхідності, під час перетину кордону для представників правоохоронних органів країн ЄС, підтвердити мету своєї подорожі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Держприкордонслужби.

"Аналіз трафіку українців до країн ЄС красномовно свідчить, що безвізовий режим відкрив для українців нові можливості та сприяв збільшенню кількості поїздок до Європейського Союзу. Так, від початку дії безвізу по кінець червня цього року загалом було здійснено понад 21 мільйон перетинів кордону до ЄС громадянами України, що на 12% більше, ніж за попередній аналогічний період.

Водночас, починаючи з перших днів червня цього року, спостерігається стрімке зростання кількості українців, які віддають перевагу безвізовим поїздкам та слідують до країн ЄС винятково з біометричними паспортами без будь-яких відміток. Сприяє цьому туристичний сезон та закінчення в паспортах старого зразка терміну дії віз, які раніше доводилось оформляти", - сказано в повідомленні.

Безвізовим режимом із ЄС користуються до 12 тисяч громадян України за добу, - Держприкордонслужба 01

У Держприкордонслужбі зазначили, що тільки в червні цього року зафіксовано 221 тисячу поїздок українців за безвізом, а це в 2,3 раза більше, ніж за перші 30 діб безвізу, коли статистика становила майже 96 тисяч осіб.

"Нині кількість безвізовиків у середньому сягає від 9 тисяч до 12 тисяч осіб на добу", - сказано в повідомленні.

У відомтсві нагадали, що зі свого боку Державна прикордонна служба України впродовж 2015-2017 років виконала всі визначені Планом лібералізації ЄС візового режиму завдання. Зокрема, майже 160 пунктів пропуску обладнано засобами біометричного контролю та підключено до баз даних Інтерполу. Нині сучасні технічні засоби дозволяють прикордонникам автоматично перевіряти всі типи біометричних документів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3075468
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору