EN|RU|UK
 Політика України
  5234  21

 Допоки утримуються позиції навколо цінностей ОБСЄ, можна говорити, що агресія РФ не переходить усі непередбачені межі, - Чубаров

ОБСЄ деякою мірою стримує російську агресію - вона не переходить усі межі.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, таку думку висловив депутат Верховної Ради України, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, який бере участь у 27-й сесії ПА ОБСЄ, що відбувається в Берліні 7-11 липня.

"Допоки хоча б на рівні загальних документів, рішень, резолюцій ще утримуються позиції навколо цінностей ОБСЄ, можна говорити, що агресія не переходить усі непередбачені межі", - вважає політик.

Водночас він зауважує, що хоча ОБСЄ зараз певною мірою утримує оборону навколо цінностей, організація не в змозі змусити дотримуватися їх тих, хто вже порушив.

До того ж вказує Чубаров ще на одну небезпеку, завдяки різним процедурам і позитивній діяльності ОБСЄ якась країна, у нашому випадку Росія, намагається ці принципи обійти, прикриваючись різними нібито благими ідеями, наприклад, розширення економічних можливостей для всіх країн-учасниць ОБСЄ, від Атлантики до Тихого океану, від Ванкувера до Владивостока, обіцяючи безмежний економічний простір. Мета при цьому - відвернути увагу від грубих порушень територіальної цілісності, які були допущені з боку РФ.

Голова Меджлісу в неділю, крім церемонії офіційного відкриття щорічної сесії, взяв також участь у засіданні Комітету з демократії, прав людини і гуманітарних питань, а також організованого українською делегацією експертного обговорення на тему впливу збройного конфлікту на екологію сходу України. Там він розповів про те, який вплив окупація має на Крим, і про те, що після деокупації потрібні будуть колосальні витрати, щоб привести півострів у вигляд, придатний для життя. Росія, наголосив він, вкладає великі гроші в Крим, але винятково як військову базу.

У сесії ПА ОБСЄ беруть участь майже 300 парламентаріїв із 57 країн-членів, а також представники міжнародних організацій.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3075441
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору