EN|RU|UK
 Політика України
  10117  43

 "Хлібного перемир'я" на Донбасі не дотримуються через близьке розташування позицій ЗСУ і найманців РФ, - Хуг

Під час так званого "хлібного перемир'я" на Донбасі спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співпраці в Європі зафіксувала зниження кількості обстрілів.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське радіо, про це повідомив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг.

"Спочатку ми зафіксували, що кількість порушень спала до двозначних чисел, але за останню добу вже зазначили збільшення, кількість порушень сягає тризначних чисел. Це лише тимчасове полегшення для цивільного населення, на плечі якого випав найтяжчий тягар насильства, яке ми досі фіксуємо", - сказав Хуг.

За його словами, першопричинами цього є близьке розташування позицій збройних сил і збройних формувань, а також розміщення важкого озброєння.

"Що потрібно в цей період затишшя? Те, щоб скористалися нагодою і віддали інші накази. Наприклад, наказ для розведення сил і засобів у тих місцях, де позиції надто близько одна до одної. Наказ про відведення важкого озброєння. Усі ці заходи вже було узгоджено в Мінську. Не мають прийматись нові угоди, треба імплементувати досягнені домовленості. Для цього має бути воля, правильний посил і комунікація. Ці заходи мають виконуватись за принципом дзеркальності", - додав Хуг.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3075380
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору