EN|RU|UK
 Суспільство
  23736  83

 Він був історією людства та українства, - політики й чиновники в соцмережах згадують Левка Лук'яненка

Українському дисиденту і політику Левку Лук'яненку 24 серпня виповнилося б 90 років.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, багато політиків і громадських діячів висловили співчуття з приводу смерті Левка Лук'яненка.

"Мені пощастило, як журналіст, потім як прес-секретар Ющенка, я мала можливість бачити, чути великих українців - Славу Стецько, Євгена Сверстюка, Богдана Гаврилишина, Івана Драча, Левка Лук'яненка. Відходить епоха великих людей, яким повинні бути навіки вдячні за збережену українську ідею, за здобуту Незалежність. Вічна пам'ять Вам, Людино з м'яким голосом і твердим сталевим характером, Ви були для багатьох із нас уособленням українського інтелігента, дякуємо Вам за Вашу боротьбу за Україну", - написала у Facebook представник України в гуманітарній групі Тристоронньої контактної групи (ТКГ), перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

Він був історією людства та українства, - політики й чиновники в соцмережах згадують Левка Лукяненка 01

"Боротьба за свободу України, в'язниці, смертний вирок, табори ... Він пройшов через усі випробування, через усі тортури заради нашої держави, заради нації. І саме такі люди закладали основи заповітної національної волі ще тоді, коли годі було й сподіватися визволення України з радянського ярма. Для мене Левко Григорович - втілення вищої, еталонної, абсолютної моралі в політиці. Я вдячна долі за те, що знала його і кликала соратником. Сумуємо, пам'ятаємо, вклоняємося низько, спасибі! Герої не вмирають!" - зауважила глава партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Він був історією людства та українства, - політики й чиновники в соцмережах згадують Левка Лукяненка 02

"Левко Григорович був неймовірною Людиною. Завжди оптимістичний і завжди спокійний, завжди впевнений і завжди глибокий. Завжди з великою, всеперемагаючою Вірою в Україну. Завжди без жодного сумніву у справедливості Української Справи. Україна ніколи Вас не забуде, пан Левку ...", - заявив віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко.

Він був історією людства та українства, - політики й чиновники в соцмережах згадують Левка Лукяненка 03

"Помер Левко Лук'яненко. Людина-епоха, людина-мудрість, людина-совість. Його було так багато в нашій історії, він сам був історією людства та українства. Гірка і непоправна втрата для України. Вічна пам'ять!" - зазначив перший віце-прем'єр-міністр України - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Він був історією людства та українства, - політики й чиновники в соцмережах згадують Левка Лукяненка 04

"Левко Лук'яненко був людиною-легендою за часів СРСР і незалежної України. Він назавжди залишиться в нашій історії і нашому майбутньому", - констатував міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Він був історією людства та українства, - політики й чиновники в соцмережах згадують Левка Лукяненка 05

Нагадаємо, учора на 89 році життя помер український дисидент і політик Левко Лук'яненко. Співчуття висловили Президент Петро Порошенко і прем'єр Володимир Гройсман.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3075374
 
 
 
 
 
 вгору