EN|RU|UK
 Політика України
  12200  35
Матеріали за темою:

 Сенцов написав листа: "Почуваюся нормально, проте не так прекрасно, як може здатися деяким уповноваженим правозахисникам". ФОТО

Утримуваний у Росії український політв'язень Олег Сенцов повідомив, що почувається нормально і подякував за підтримку.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у листі українській актрисі Риммі Зюбіній, який вона оприлюднила на своїй сторінці в Facebook.

Лист датовано 3 липня.

"Риммо, привіт! Дякую за черговий прекрасний лист. Не дивуйся, що відповідь приходить не скоро. Це ж не звичайна електронна пошта, яка приходить на мій ноутбук! Спочатку його читає цензор і інші зацікавлені особи, потім його роздруковують і віддають мені, і, може, не в той же день. Потім я пишу відповідь, і процедура повторюється в тому ж порядку. Тож якщо, загалом, відповідь приходить через тиждень, то це нормальна швидкість для цієї системи. Тому що звичайні паперові листи з України йдуть місяць і стільки ж назад. Та й губляться часто, на відміну від електронних, долю яких можна відстежити. З дзвінком та ж ситуація - пробитися дуже складно", - йдеться в листі.

"Там з-за кордону один автомат на весь табір. Тому звичайно пробуйте, але не факт, що до мене дійде черга. Чи й взагалі такий дзвінок дозволять, сама розумієш, така ситуація навколо мене, і тут зокрема, то й не парся, є ж листи! Я почуваюся нормально, попри 51-й день, звичайно, не так прекрасно, як може здатися деяким уповноваженим правозахисникам, моє здоров'я - кожен бачить те, що хоче бачити", - додав Сенцов.

Він також подякував українським акторам за постановку п'єси "Номер". "Взагалі, дякую вам всім за те, що ви робите. Сподіваюся, що спектакль вийде і вийде хорошим. І за дитячий проект "КласАкт" окреме спасибі. Дітки - це наше все, дітки - це ми в майбутньому, і добре, що ви про них дбаєте. Удачі! Обіймаю і поважаю. Олег. 3 липня 2018 року", - процитувала Зюбіна лист Сенцова.

Сенцов написав листа: Почуваюся нормально, проте не так прекрасно, як може здатися деяким уповноваженим правозахисникам 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3075329
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору