EN|RU|UK
 Суспільство, Здоров'я
  7333  30

 МОЗ затвердило порядок безкоштовної вакцинації від кору дорослих із "групи ризику"

Міністерство охорони здоров'я затвердило порядок безкоштовної вакцинації від кору дорослих, які перебувають у групі ризику.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Зазначається, що таке рішення ухвалене у зв'язку зі зростанням захворюваності на кір серед дорослих. Зокрема, йдеться про поширення хвороби в групах, які проживають у спільному просторі (військові, учасники операції Об'єднаних сил, студенти), а також серед педагогів і медиків.

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я, впродовж 2018 року забезпечується проведення обов'язкових профілактичних щеплень проти кору за епідемічними показаннями серед груп професійного ризику.

Зокрема вакцинація проводиться серед медичних працівників, працівників освітніх установ і немедичних працівників закладів охорони здоров'я, представників силових структур (Міністерство внутрішніх справ, Міноборони, Служба безпеки України, Національна поліція, Національна гвардія, Прикордонна служба, Державна служба охорони), студентів навчальних закладів без обмеження віку.

Для проведення імунізації цих груп дорослих в Україні вакцини є в наявності, завдяки запасам, які були закуплені за бюджетні кошти у попередні роки.

Згідно із законодавством, вакцини закуповуються тільки для імунізації дітей. Рішення про імунізацію дорослих у групі ризику приймається як реагування на спалах кору.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3075272
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору