EN|RU|UK
 Політика України
  11909  46

 Лотерейний бізнес не є бізнесом: там тіньові потоки ходять просто косяками, - Гройсман

Після боротьби з контрабандою влада сконцентрується на боротьбі з тіньовими схемами в лотерейному бізнесі.

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час Години запитань до уряду у Верховній Раді, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

"Що стосується офшорів і деофшоризації, я двома руками "за". Треба голосувати ... І лотерейний бізнес, який, на мій погляд, не є бізнесом, а просто тіньові схеми. І ще до цього потрібно добратися. Ми зараз добираємося до контрабанди, доберемося ще й до лотереї, там, де тіньові потоки ходять просто косяками, я так розумію. Їх потрібно всі загнати в державний бюджет", - заявив він.

Також Гройсман заявив про боротьбу з контрабандою: "Моє завдання у боротьбі з контрабандою тільки єдине - я хочу консолідувати кошти в національний бюджет. Я хочу, щоб цей бюджет став великим і могли віддати людям те, що їм належить. Це справа нашої честі. Повірте , що ця боротьба є дуже складною. і ми відчуваємо, що проти нас залучають і залучатимуть багато брудних інструментів. Але в цьому залі я хотів би сказати, що я не зупинюся, і буду йти до перемоги в питанні ліквідації будь-яких корупційних і тіньових схем, які є наслідком зрощенням правоохоронної системи. Я прошу вашої публічної підтримки".

.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3075149
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору