EN|RU|UK
 Події
  8473  33
Матеріали за темою:

 Генпрокурор Луценко підписав наказ про створення Департаменту процесуального керівництва у справах, підслідних Державному бюро розслідувань.

Генеральний прокурор Юрій Луценко підписав наказ про створення Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, підслідних Державному бюро розслідувань.

Як передає Цензор.НЕТ, про це написав у Фейсбуці прес-секретар ГПУ Андрій Лисенко.

У тексті зазначається: "Відповідно до ст. 29 і п. 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про Державне бюро розслідувань" Генеральний прокурор України Юрій Луценко 2 липня 2018 року підписав наказ про утворення в структурі та штатному розписі Генеральної прокуратури України Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, підслідних Державному бюро розслідувань, у складі 3 управлінь і 2 відділів на правах окремих структурних підрозділів.

До компетенції одного з управлінь новоствореного Департаменту, а саме Управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Державного бюро розслідувань, входитиме здійснення нагляду за додержанням Державним бюро розслідувань законів під час проведення досудового розслідування.

Два інших управління у складі вказаного Департаменту – Управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих Головного слідчого управління і Управління організації процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональних прокуратур створені з метою оптимізації функції процесуального керівництва у тих провадженнях, які до початку діяльності Державного бюро розслідувань відкриті слідчими органів прокуратури і перебувають на стадії досудового розслідування.

Одночасно, відповідно до зазначеного наказу Генерального прокурора України, в структурі та штатному розписі Генеральної прокуратури ліквідовано два структурні підрозділи відомства - Департамент процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату і управління наглядової діяльності у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Головного слідчого управління".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3075085
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору