EN|RU|UK
 Політика України
  26498  146

 Ця криза створена президентом штучно, - Антон Геращенко

У Центральній виборчій комісії мають бути представлені кандидатури від усіх політичних фракцій парламенту - як правлячої коаліції, так і опозиції, оскільки в іншому випадку є ризик невизнання результатів виборів і різного роду маніпуляцій.

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив представник фракції "Народний фронт" Антон Геращенко в ефірі парламентського телеканалу Рада.

Він нагадав, що фракція "Народний фронт" неодноразово публічно заявляла про те, що "якщо є 13 місць у Центральній виборчій комісії, то президент має подати 13 кандидатів, а не 14".

"У Центральній виборчій комісії мають бути представлені всі політичні сили, як правляча коаліція, так і опозиція. Завдання Центральної виборчої комісії - чесний підрахунок голосів. У тому вигляді, як його бачить президент Порошенко, - так, щоб більшість членів ЦВК підпорядковувалися йому особисто. Відповідно, це може привести до невизнання результатів виборів і різного роду маніпуляцій. У жодної політичної сили не може бути більшості в ЦВК. Це орган, створений для визнання чесних виборів", - заявив Антон Геращенко.

Представник фракції "Народний фронт" також нагадав, що кандидатури до нового складу ЦВК мають бути подані президентом вже давно, оскільки термін повноважень нинішнього складу Центрвиборчкому вже давно минув.

"У законі про Центральну виборчу комісію написано, що після закінчення терміну повноважень кожного з членів ЦВК (що відбувалося в 2015, 2016 2017), президент має невідкладно впродовж місяця вносити по одному кандидату, а не доводити до торгу, який є зараз", - зазначив народний депутат.

"Вся ця криза створена президентом штучно. Завдання президента, як завжди, - шантаж Верховної Ради як вищого представницького органу народу України. Ми цього шантажу не допустимо. Верховна Рада повернеться до нормальної роботи", - резюмував Антон Геращенко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3075062
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору