EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  12453  51

 Необхідно провести ревізію реалізованих на Донбасі проектів і готувати комплексний план відновлення регіону, - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пропонує провести ревізію всіх реалізованих в Донецькій і Луганській областях проектів і підготувати системний план відновлення Донбасу.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Глава уряду зазначив, що зараз регіон має колосальний ресурс - понад 12 млрд грн, виділений за різними державними програмами і програмами допомоги. У Луганській області - це 590 проектів, у Донецькій - тисяча двісті шістдесят два проекти.

"Реальний стан справ мене не влаштовує. Мають бути створені нормальні умови. Кошти є, завдання поставлені, а люди мучаться у жахливих умовах. І проблема в тому, що цілісного бачення немає. Потрібен єдиний цілісний комплексний план відновлення Донбасу. Ми працюємо для того, щоб люди відчули нову якість життя", - сказав Гройсман.

Прем'єр запропонував провести ревізію всіх існуючих проектів на предмет їхньої необхідності і відповідності потребам людей.

"І починаємо думати над пропозиціями стратегічного плану для того, щоб у людей була нормальна дорога, садок, школа, лікарня і т.д. Повторюю: потрібне цілісне бачення. Ми синхронізуємо державні програми - щодо доріг, щодо медицини, вони всі можуть бути підключені , - заявив Гройсман. - Ми розуміємо, що це територія, де тривають бойові дії, але ситуацію треба змінювати".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3075057
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору