EN|RU|UK
 Економіка
  11277  51

 Українські металурги після квотування імпорту не зможуть купити сірчану кислоту ні за якою ціною, - Каленков

Українські метпідприємства, що використовують сірчану кислоту для виробництва своєї продукції, ризикують залишитися без цієї сировини після введення імпортних квот із 1 вересня.

Про це заявив президент ОП "Укрметалургпром" Олександр Каленков, повідомляє uaprom.info.

За його словами, може скластися ситуація, за якої сірчаної кислоти буде не вистачати, і споживачі не зможуть купити її ні за які гроші.

Як нагадав А. Каленков, проблеми з сірчаною кислотою почалися в 2014 році, коли Україна втратила контроль над підприємствами в Криму і Донецькій області, які виробляли цю сировину, причому на тлі зростання попиту на неї.

Крім того, за його словами, гостро стоїть питання наявності залізничних цистерн для перевезення сірчаної кислоти. "Раніше в Україні було 136 цистерн, станом на 2018 рік їх вже менше сотні. Наявні цистерни можуть перевезти лише 40 тис. т продукції, а потрібно 100-120 тис. т", - попередив експерт.

Щоб врегулювати питання забезпечення промислових підприємств сірчаною кислотою у необхідному обсязі, в складі Держрегуляторної служби була створена моніторингова комісія, яка до 1 вересня має намір простежити за ситуацією на ринку і надати в міжвідомчу комісію при МЕРТ результати власного моніторингу.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3075038
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору