EN|RU|UK
 Суспільство
  15351  120

 Штаб ООС відмовляє журналістам Цензор.НЕТ в акредитації для роботи в зоні бойових дій

Прес-центр Об'єднаних сил відмовляється акредитувати кореспондентів для роботи в зоні проведення ООС.

Як інформує Цензор.НЕТ, така відповідь надійшла з прес-центру Штабу на запит видання про акредитацію кореспондента.

Свою позицію Штаб пояснює неврегульованістю статусу інтернет-ЗМІ.

Відповідь прес-служби Штабу подаємо у повному обсязі:

"Відповідно до статті 22 Закону України "Про інформацію" засоби масової інформації – це засоби, призначені для публічного поширення друкованої або аудіовізуальної інформації.

Згідно зі статтею 1 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" під друкованими засобами масової інформації (пресою) в Україні розуміються періодичні і такі, що продовжуються, видання, які виходять під постійною назвою, з періодичністю один і більше номерів (випусків) протягом року на підставі свідоцтва про державну реєстрацію.

Статтею 1 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" передбачено, що аудіовізуальний (електронний) засіб масової інформації - організація, яка надає для масового приймання споживачами аудіовізуальну інформацію, передану у вигляді електричних сигналів і прийняту за допомогою побутових електронних пристроїв.

Отже, чинне законодавство не містить визначення поняття засобу масової інформації в мережі Інтернет, а також не існує спеціального нормативно-правового акту, який би визначав їх статус, порядок створення та засади діяльності.

У зв’язку з цим, питання про акредитацію та статус журналістів таких інтернет-видань залишається неврегульованим.

Тому, якщо у Вашого інтернет-видання немає періодичного друкованого видання, радіо-, теле- каналу мовлення, які зареєстровані, як суб'єкт інформаційної діяльності, ми не можемо Вас акредитувати".

Матеріали з зони бойових дій на сході України для Цензор.НЕТ пишуть Вікторія Ясинська, Віолетта Кіртока і Валерія Бурлакова.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074978
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору