EN|RU|UK
 Політика України
  25611  124

 "Усі фракції і групи відмовилися оновлювати склад ЦВК", - Ірина Луценко. ВIДЕО

Більшість депутатів Верховної Ради України з ініціативи спікера Андрія Парубія відклала розгляд питання переобрання членів Центральної виборчої комісії.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в кулуарах заявила представник Президента в ВР Ірина Луценко.

...

"Щойно більшістю парламенту з ініціативи спікера було відкладено розгляд питання переобрання членів Центральної виборчої комісії. Депутати з різних фракцій висловлювали побоювання, що такий запропонований склад не відповідає пропорційному принципу представлення фракцій і груп у Центральній виборчій комісії, і звинувачували окремі політичні сили в тому, що такий склад може використовуватися для маніпуляцій з результатами виборів", - заявила вона.

Луценко також підкреслила, що фракція "Блок Петра Порошенка" з першого дня підтримала пропозицію Президента щодо поновлення складу ЦВК. За її словами, Президент представив кандидатів, які відповідали всім необхідним вимогам.

"Процедура подання кандидатур до Верховної Ради України Президентом була дотримана повністю. Президентом були враховані пропозиції фракцій і груп. Всі представлені кандидати на члени ЦВК пройшли відповідну спеціальну процедуру перевірки (...), тому побоювання депутатів з багатьох фракцій говорить про те: а) вони бояться покинути стіни Верховної Ради, вони бояться наступних чергових виборів як президента, так і Верховної Ради, по-третє, вони своїм рішенням позбавляють права громадян України на чисті і прозорі вибори з оновленим складом Центральної виборчої комісії. Виходячи з цього, наша фракція зібралася зараз для обговорення цієї ситуації. Будемо вирішувати, як далі ми будемо сьогодні працювати в залі", - повідомила Луценко.

Відповідаючи на запитання про те, чому не вдалося домовитися з партнерами по коаліції, вона заявила: "Не тільки партнери по коаліції. Всі фракції і групи відмовилися оновлювати склад ЦВК".

На запитання, чи може БПП вийти з коаліції, відповіла: "Не знаю", додавши, що зараз все буде обговорюватися на фракції.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074937
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору