EN|RU|UK
 Політика України
  1783  4

 Україна очікує рішення СОТ щодо транзитного спору з РФ до кінця року: справа перебуває в активній стадії, - Мінекономрозвитку

Україна розраховує до кінця року отримати рішення Світової організації торгівлі (СОТ) щодо своєї скарги на Росію, яка із 2016 року обмежила транзит вантажів до Казахстану та Киргизстану через свою територію.

Про це йдеться в повідомленні Мінекономрозвитку, передає Цензор.НЕТ.

"Указом Президента Російської Федерації від 29 червня 2018 року № 380 продовжено дію обмежень транзитного руху з території України через територію Росії до Казахстану та Киргизстану, які були запроваджені Указом Президента Росії від 1 січня 2016 року №1 (зі змінами). Ці обмеження є непрозорими, невиправданими, політично вмотивованими й такими, що мають дискримінаційний характер і не відповідають міжнародним зобов’язанням Росії, зокрема в рамках Світової організації торгівлі, та є торговельною агресією проти України. Україна докладає всіх зусиль, щоб довести факт порушення Росією міжнародних зобов’язань під час обмеження транзиту з території України, та, як наслідок, відновити транзитний рух через територію Росії. Позиція України полягає в тому, що дії Росії не відповідають її зобов’язанням у рамках СОТ, а тому мають бути скасовані. Як відомо, у вересні 2016 року Україна оскаржила заходи щодо обмеження транзитного руху через територію Росії до Казахстану та Киргизстану в СОТ. Наразі справа перебуває в активній стадії, а рішення очікується наприкінці 2018 року", - йдеться в заяві.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074738
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору