EN|RU|UK
 За кордоном
  22935  159

 Росія готова до створення "альтернативного інтернету", - МЗС РФ

Росія має всі можливості для створення альтернативного інтернету, але скористається ними тільки за найнесприятливішого сценарію.

Про це заявив директор Департаменту з питань нових викликів і загроз (ДНВ) МЗС Росії Ілля Рогачов, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС.

"До цього може перш за все привести політика наших західних партнерів, насадження подвійних стандартів, - заявив Рогачов. - Якщо ці подвійні стандарти продовжуватимуть насаджувати, тоді, як за найнесприятливішої в цьому відношенні перспективи, можна говорити про створення якогось паралельного інтернету" .

"Технічні, фінансові, інтелектуальні та всі інші можливості для цього є, але я не думаю, що комусь цього б дуже хотілося", - додав дипломат, зазначивши, що наразі така мета не стоїть.

Рогачов висловив думку, що насправді цензура кіберпростору в західних країнах "розвинена набагато більше, ніж у Росії". "Вони застосовують свої механізми, але це не означає, що ми не маємо" прикривати "інтернет на випадок закликів до вчинення терактів або навіть у рамках протидії насильницькому екстремізму", - продовжив він.

"У цій області треба діяти таким чином, щоб запити всіх партнерів по максимуму задовольнялися, але деякі навмисно діють на шкоду іншим країнам", - підсумував дипломат.

22 травня 2015 року президент РФ Володимир Путін підписав указ про створення російського державного інтернету.

Через рік радник Путіна щодо інтернету Герман Клименко заявив, що Росія має бути готова до того, що її відключать від світового інтернету.

2 липня російські ЗМІ повідомили, що Росія, співпрацюючи з Китаєм, створює "альтернативний інтернет".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074640
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору