EN|RU|UK
 Політика України
  4903  21

 У Представництві ЄС закликали "європеїзувати" політику України у галузі поводження з відходами

Представництво Європейського Союзу нагадало про зобов'язання України в галузі переробки відходів у рамках Угоди про асоціацію.

"Політика в галузі переробки відходів в Україні має відповідати ієрархії відходів ЄС і зосередитися на запобіганні і повторному використанні відходів", - цитує Цензор.НЕТ повідомлення в Facebook Представництва ЄС в Україні.

Зокрема, вказується, що проекти законів № 4835-д, який передбачає високі пільгові тарифи для спалювання відходів, і №6602 - не відповідають зобов'язанням України щодо Угоди про асоціацію.

У Представництві ЄС закликали європеїзувати політику України у галузі поводження з відходами 01

Зазначимо, що законопроект №4835-д передбачає дозвіл на використання відходів як палива для вироблення електроенергії. Водночас ініціатива, зареєстрована в ВР під №6602, має на увазі "створення правових передумов для захисту навколишнього середовища і здоров'я людей шляхом запобігання або зниження негативних наслідків утворення відходів та поводження з ними, а також зменшення загального впливу використання ресурсів і підвищення ефективності такого використання, використання відходів як матеріальних і енергетичних ресурсів". В обох документах підкреслюється, що вони розроблені в рамках приведення українського законодавства до стандартів ЄС у цій галузі.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074637
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору