EN|RU|UK
 Політика України
  5495  9
Матеріали за темою:

 Рада ратифікувала угоду, що передбачає виділення Фінляндією € 6 млн на реформу освіти в Україні

Верховна Рада ратифікувала Угоду між урядом України та урядом Фінляндської Республіки про реалізацію проекту "Фінська підтримка реформи української школи".

Відповідний законопроект, зареєстрований під №190, підтримав 3 липня український парламент 247 голосами, інформує Цензор.НЕТ.

Як зазначила міністр освіти і науки Лілія Гриневич, виступаючи з трибуни парламенту, угода була підписана урядом ще 5 березня і передбачає надання Україні Фінляндією шести мільйонів євро безповоротної допомоги.

"Як відомо, фінська загальна середня освіта займає провідні місця у всіх міжнародних рейтингах, і зараз Фінляндія обрала одним із пріоритетів співпраці реформу (української. - Ред.) школи, бо вони вважають, що наша реформа надзвичайно прогресивна", - сказала вона.

За словами міністра, ці гроші підуть на підвищення кваліфікації вчителів, зокрема, на модернізацію підготовки педагогічної освіти в університетах; на розробку електронних навчальних матеріалів для національної електронної платформи, а також для забезпечення комунікації щодо питань реформи з усіма зацікавленими особами.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074626
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору