EN|RU|UK
 Суспільство
  3751  7

 Депутати проголосували за введення окремих тарифів для доставки за підпискою друкованих ЗМІ на Донбас

Верховна Рада прийняла за основу законопроект № 8114, "Про внесення зміни до Закону України "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів"(щодо протидії ворожій пропаганді і поліпшення інформаційного забезпечення громадян України, які постраждали внаслідок військових дій, місцем проживання яких є територія Донецької та Луганської областей, де органи державної влади України здійснюють свої повноваження)", який передбачає встановлення окремих тарифів на доставку українських видань за передплатою мешканцям підконтрольних районів Донецької та Луганської областей. За проголосували 243 народні депутати.

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

Законопроектом пропонується законодавчо закріпити положення, що дозволяє встановлювати окремі тарифи на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою, що доставляються на територію Донецької та Луганської областей.

Відповідні зміни пропонується внести до Закону України "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів". Проект Закону зареєстровано за №8114.

Також депутати проголосували за основу проект Закону "Про мораторій на підвищення тарифів на доставку україномовних друкованих видань на території України і періодичних регіональних і місцевих видань на підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей".

Законопроектом пропонується заборонити підвищення тарифів на прийом передплати і доставку за підпискою друкованих засобів масової інформації, що видаються українською мовою, тимчасово терміном на три роки з дати ухвалення Закону.

Проектом тимчасово, на термін особливого періоду, пропонується встановити мораторій на підвищення тарифів на прийом передплати і доставки за підпискою вітчизняних періодичних друкованих засобів масової інформації регіональної та місцевої сфери поширення на підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей. Проект Закону зареєстровано за №7291

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3074608
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору